Nowa Forma

Dietetyka

Kalorie to nie wszystko! Przekonaj się, jaki wpływ na wyniki (nie tylko sportowe!) ma odpowiednio skomponowana dieta. 

Zdecydowanie nie należy łączyć dietetyki wyłącznie z odchudzaniem. Doświadczona dietetyczka sportowa, Ewa Kuczer, pomoże także wtedy, gdy celem stanie się przyrost masy lub problemy zdrowotne dietozależne - od zaburzeń trawiennych aż po hormonalne. Przekonaj się, jak wiele zależy od tego, ile, co i jak jesz!

Dieta

Redukcja/budowa masy - najpopularniejsze oblicze dietetyki

Modelowanie sylwetki wiąże się nie tylko z ciężką pracą na sali treningowej. Zarówno redukcja masy ciała czy budowanie masy mięśniowej to pola, na których i dietetyka ma sporo do zaoferowania. Odpowiednia dieta może nie tylko znacznie przyspieszyć osiągnięcie upragnionych (lub zaleconych przez trenera) efektów, ale nierzadko jest też po prostu niezbędna. Dietetyczka Ewa Kuczer, którą spotkasz w naszym gabinecie w Poznaniu, na samym wstępie zaznaczy Ci jednak, że nie ma szans na dietę-cud, na magiczne substancje czy karkołomne głodówki i eksperymenty żywieniowe. Bazując na swojej wiedzy oraz Twoich wynikach badań rozpocznie z Tobą proces uczenia się takiego sposobu żywienia, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. To nie ma być dieta na chwilę – do osiągnięcia celu. Ma być zdrowo, ale też przyjemnie i wygodnie – aby nie pozostały Ci żadne argumenty na odejście od swojej nowej diety.

Dietetyka sportowa - przepis na awans, przepis na podium

Bezpośrednia współpraca naszych trenerów z dietetyczką to jedna ze składowych idei Studia Treningu Personalnego Nowa Forma: trening, fizjoterapia i dieta prowadzone w sposób zsynchronizowany, w porozumieniu z wszystkimi trzema zaangażowanymi specjalistami to tak naprawdę obraz tego, jak funkcjonuje ludzki organizm: prawidłowe funkcjonowanie całego ciała, wszystkich jego systemów, jest warunkiem osiągnięcia sukcesu. I dlatego sale treningowe i gabinet fizjoterapeutyczny i dietetyczny również funkcjonują u nas razem!

A gdzie lekarz nie może… tam dietetyka pośle!

Niestety w XXI wieku wiara w moc lekarstw przewyższyła świadomość mocy prawidłowej wiedzy. Tymczasem wiele leków mogłoby zostać w szufladzie, gdyby poświęcić nieco więcej uwagi na reakcje organizmu na konkretne produkty lub sam tryb odżywiania. I nie chodzi tu rzecz jasna wyłącznie o alergie! Zaburzenia miesiączkowania u kobiet, problemy trawienne, cukrzyca i wszystkie jej konsekwencje, zaburzenia funkcjonowania tarczycy, kwestie mniej ważkie, jak kiepski stan cery czy wypadanie włosów, jak i zdecydowanie bardziej wpływające na funkcjonowanie – apatia, zawroty głowy, enigmatyczny “brak kondycji”… To wszystko jest ściśle związane z jadłospisem. Dlatego też Ewa zaprasza do gabinetu dietetycznego nie tylko osoby trenujące w Nowej Formie, ale wszystkich, którzy po prostu chcą poczuć się lepiej!

Konsultację dietetyczną przeprowadza Ewa Kuczer

Ewa w cuda nie wierzy, do magii też nie ma zaufania. Zdecydowanie wybiera wiedzę medyczną, doświadczenie i realną ocenę sytuacji. Metodę małych kroków zamiast rewolucji, zmian na lepsze zamiast ograniczeń, dążenia do realnego “dobrego” zamiast odległego “idealnego”. Jako dyplomowana dietetyczka i fizjoterapeutka nabyła doświadczenie w pracy ze sportowcami, osobami mierzącymi się z chorobami cywilizacyjnymi dietozależnymi. Ewa może szybko ustalić, jak znacznie poprawić Wasze życie! Konsultacje w Nowej Formie Ewa przeprowadza w czwartki w godzinach od 16:00 do 20:00. 

Dietetyczka Ewa Kuczer

Cennik pakietów

Przed pierwszą konsultacją poprosimy Cię o mailową odpowiedź na kilka pytań.

Cennik

Dietetyka

Konsultacja kontrolna – 30 min

110 zł

Konsultacja kontrolna – 60 min

200 zł

Indywidualny plan żywieniowy (do 35 posiłków – 7 dnii)

150 zł

Pakiety dietetyczne**

 

Podstawowy (8 tygodni)
2 x konsultacja (60 min) + 2 x konsultacja kontrolna (30 min)

580 zł

Redukcja premium (8 tygodni)
Pakiet podstawowy + masaż bańką chińską 8 x (30 min)

1300 zł

Pakiet podstawowy + masaż bańką chińską 8 x (60 min)

1900 zł

**Pakiety dietetyczne są do wykorzystania w terminie do 10 tygodni od dnia zakupu.

Kontakt

Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Zadzwoń do nas: +48 663 748 414
Napisz do nas: biuro@nowa-forma.pl
Nowa Forma
Studio Treningu Personalnego
ul. Krasińskiego 3/1, Poznań
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 6:30-21:00
sobota: 8:00-12:00