Trenerzy Nowej Formy

 

Zobacz, kto idzie z Tobą po Nowe!

Karolina Januszewska​

Trenerka

To ona stworzyła Nową Formę – ze swojego marzenia, ze swojej pasji, z wieloletniego doświadczenia i miłości do sportu. Karo tworzy treningowy mix doskonały: empatia i profesjonalizm idą tu ramię w ramię! Efekt? Trening indywidualny jest naprawdę indywidualny. Ty i Twoja historia stanowicie dla niej nowe, ważne wyzwanie.
Trenerka Karolina Januszewska

Zespół

Joga to jej… droga. Co przynosi? Równowagę, zdrowe ciało i spokojny umysł. Czego uczy? Pokory. I tego, że nie ma rzeczy niemożliwych – wystarczy regularna praktyka. Jak twierdzi Monika – nie samo zrobienie asany daje największą radość, tylko ścieżka, po której stąpając dowiadujemy się o sobie bezcennych rzeczy. To właśnie nas rozwija, uzdrawia, pozwala troszczyć się o siebie. Poznać własne Ja. Zaprzyjaźnić się ze sobą i być szczęśliwym człowiekiem. Świadomie dotrzeć do stanu jestem tu i teraz i z tego czerpać życiową witalność. Świat medytacji oraz muzycznych i mistycznych uniesień Monika dopełni instrumentem swych marzeń – handpanem. I z wielką radością podzieli się z Tobą wszystkimi cudownościami, które daje joga!

Niech Cię nie zmylą pozory! Ta wiecznie roześmiana dziewczyna o twarzy dziecka nie przyszła się tutaj bawić 🙂 pełna pozytywnej energii trenerka przygotowania motorycznego nie odpuści, zauważy i poprawi co trzeba, w razie czego – poklepie po ramieniu, ale… dopilnuje, by serię dokończyć. Nawet przy największym strumieniu potu trudno się na nią złościć. I trudno się dziwić, bo pasja do sportu wszelakiego wręcz się w niej przelewa i zaraża bez wyjątku!

Dietetyczka Ewa Kuczer

Ewa w cuda nie wierzy, do magii też nie ma zaufania. Odpadają więc diety-cud, radykalne eliminacje, niekonwencjonalne metody i głodówki. Zdecydowanie wybiera wiedzę medyczną, doświadczenie i realną ocenę sytuacji. Metodę małych kroków zamiast rewolucji, zmian na lepsze zamiast ograniczeń, dążenia do realnego “dobrego” zamiast odległego “idealnego”. Jako dyplomowana dietetyczka i fizjoterapeutka nabyła doświadczenie w pracy ze sportowcami, osobami mierzącymi się z chorobami cywilizacyjnymi dietozależnymi, a także z mamami (przyszłymi i świeżo upieczonymi) oraz ich maluszkami. Ewa może szybko ustalić, jak znacznie poprawić Wasze życie!

Kontakt

Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Zadzwoń do nas: +48 663 748 414
Napisz do nas: biuro@nowa-forma.pl
Nowa Forma
Studio Treningu Personalnego
ul. Krasińskiego 3/1, Poznań
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 6:30-21:00
sobota: 8:00-12:00