Trenerzy Nowej Formy

 

Zobacz, kto idzie z Tobą po Nowe!

Karolina Januszewska​

Trenerka

To ona stworzyła Nową Formę – ze swojego marzenia, ze swojej pasji, z wieloletniego doświadczenia i miłości do sportu. Karo tworzy treningowy mix doskonały: empatia i profesjonalizm idą tu ramię w ramię! Efekt? Trening indywidualny jest naprawdę indywidualny. Ty i Twoja historia stanowicie dla niej nowe, ważne wyzwanie.
Trenerka Karolina Januszewska

Zespół

Joga to jej… droga. Co przynosi? Równowagę, zdrowe ciało i spokojny umysł. Czego uczy? Pokory. I tego, że nie ma rzeczy niemożliwych – wystarczy regularna praktyka. Jak twierdzi Monika – nie samo zrobienie asany daje największą radość, tylko ścieżka, po której stąpając dowiadujemy się o sobie bezcennych rzeczy. To właśnie nas rozwija, uzdrawia, pozwala troszczyć się o siebie. Poznać własne Ja. Zaprzyjaźnić się ze sobą i być szczęśliwym człowiekiem. Świadomie dotrzeć do stanu jestem tu i teraz i z tego czerpać życiową witalność. Świat medytacji oraz muzycznych i mistycznych uniesień Monika dopełni instrumentem swych marzeń – handpanem. I z wielką radością podzieli się z Tobą wszystkimi cudownościami, które daje joga!

Ten duży pan upodobał sobie trójbój siłowy. Jeśli Twoją ambicją nie jest jednak żonglowanie dwustupięćdziesięciokilogramowym obciążeniem, bez obaw! Szymon doskonale wie, jak zadbać holistycznie o ciało i poprowadzić Cię do konkretnego celu, który chcesz osiągnąć. Uwaga! Będzie krążyć wokół Ciebie i korygować najmniejsze nawet niedociągnięcia. Przez cały trening. Ale ze szczerym uśmiechem na twarzy – jest więc szansa, że nie stracisz cierpliwości! 

Niech Cię nie zmylą pozory! Ta wiecznie roześmiana dziewczyna o twarzy dziecka nie przyszła się tutaj bawić 🙂 pełna pozytywnej energii trenerka przygotowania motorycznego nie odpuści, zauważy i poprawi co trzeba, w razie czego – poklepie po ramieniu, ale… dopilnuje, by serię dokończyć. Nawet przy największym strumieniu potu trudno się na nią złościć. I trudno się dziwić, bo pasja do sportu wszelakiego wręcz się w niej przelewa i zaraża bez wyjątku!

Dietetyczka Ewa Kuczer

Ewa w cuda nie wierzy, do magii też nie ma zaufania. Odpadają więc diety-cud, radykalne eliminacje, niekonwencjonalne metody i głodówki. Zdecydowanie wybiera wiedzę medyczną, doświadczenie i realną ocenę sytuacji. Metodę małych kroków zamiast rewolucji, zmian na lepsze zamiast ograniczeń, dążenia do realnego “dobrego” zamiast odległego “idealnego”. Jako dyplomowana dietetyczka i fizjoterapeutka nabyła doświadczenie w pracy ze sportowcami, osobami mierzącymi się z chorobami cywilizacyjnymi dietozależnymi, a także z mamami (przyszłymi i świeżo upieczonymi) oraz ich maluszkami. Ewa może szybko ustalić, jak znacznie poprawić Wasze życie!

Od dziecka skupia się na sporcie i treningu, ale nie traci z oczu dietetyki, której również poświęcił sporą część swej edukacji (sam przyznaje, że lubi też gotować i po prostu dobrze zjeść, coś nam się więc zdaje, że nie tylko o dietę w służbie sportu tu chodzi 🙂 ). Mikołaj chętnie podejmuje się wyzwań w zakresie kształtowania sylwetki. Nieprzypadkowo wybiera w tym temacie 3 określenia: silna, zdrowa i estetyczna. Na treningu zdaje się być całkiem… wyrozumiały. Ale przy tym – nad wyraz skrupulatny. Nie będzie Ci na siłę udowadniać, że już możesz wziąć więcej kg. Ale za to możesz mieć pewność, że nie spuści z Ciebie oka do ostatniego powtórzenia!

Krzysztof jest masażystą renesansu – nie szufladkuje się w kilku technikach! Masaż klasyczny czy sportowy? Głęboki? A może narzędziowy IASTM? Wszystko dlatego, że masaż dostosowuje do Ciebie – nie na odwrót. Nie stroni też od aspektów czysto… relaksacyjnych, z których sam chętnie wskazuje na KOBIDO – liftingujący masaż twarzy. Lubi kombinować techniki z narzędziami, lubi poszukiwać rozwiązań najlepszych i indywidualnych – tak, by masaż był faktycznie wymierną profilaktyką, ulgą i wsparciem zarówno Twoich działań sportowych, jak i życia codziennego!

Kontakt

Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Zadzwoń do nas: +48 663 748 414
Napisz do nas: biuro@nowa-forma.pl
Nowa Forma
Studio Treningu Personalnego
ul. Krasińskiego 3/1, Poznań
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 6:30-21:00
sobota: 8:00-12:00