Nowa Forma

Trening personalny

Motywujące teksty o przekraczaniu swoich granic i sięganiu za horyzont świetnie wyglądają, jednak niekoniecznie muszą się przekładać na trening personalny jakiego oczekujesz – efektywny i bezpieczny.

Dobry trener personalny? Taki, który pracuje nad Twoimi ograniczeniami, a nie na przekór nim!

Doświadczony trener to nie ten, który twierdzi, że wszystko możesz, lecz – na początku – pochyla się nad tym, czego nie możesz. Lub nie chcesz. A może się boisz? Dlatego praca z trenerem personalnym w Nowej Formie w Poznaniu rozpoczyna się od opracowania indywidualnego programu, który doprowadzi Cię – w harmonii z Twoim ciałem, a nie wbrew jemu – do efektów i wyników, jakich oczekujesz. Niezależnie od tego, czy w głowie masz wymarzone efekty wizualne, czy konkretne wyniki sportowe!

Zobacz, kto idzie z Tobą po Nowe!

Trenerzy personalni Nowej Formy w Poznaniu zgromadzili wykwalifikowaną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie, dzięki którym z pełną odpowiedzialnością wezmą pod swoje skrzydła zarówno zaawansowanych sportowo zapaleńców, jak i osoby, które na dobre chcą rozpocząć swoje nowe, sportowe wcielenie.

Trening

Chcesz nadać profesjonalnej formy swoim treningom?

Kochasz sport. Kochasz się ruszać, sportowy “bakcyl” jest z Tobą nie od dziś, ale czujesz, że Twoje działania mogłyby przynieść jeszcze lepsze efekty? Trener personalny pozwoli rozwinąć Twoje mocne strony; zajmie się tymi elementami, które do tej pory były pomijane, a przede wszystkim skupi Wasze działania na konkretnych wynikach, jakie chcesz osiągnąć. Do Twojej sportowej intuicji doda metodykę, a ten tandem powiedzie Cię prosto do nowej formy!

Jako sportowiec potrzebujesz profesjonalnego treningu motorycznego?

Trenujesz z nastawieniem na konkretne wyniki, a na horyzoncie malują się zawody, na których chcesz te wyniki osiągnąć? Nasi trenerzy personalni wraz z fizjoterapeutą przygotują dla Ciebie trening motoryczny, który kompleksowo poprowadzi Cię w odpowiednim kierunku rozwoju. W oparciu o przeprowadzone testy oraz konsultację fizjoterapeutyczną zajmiemy się nie tylko przygotowaniem siłowym i kondycyjnym, ale też nauczymy prawidłowych wzorców ruchowych i poświęcimy czas na prewencję urazową.

Marzysz o ładniejszej sylwetce? Trener personalny wie, jak te marzenia spełnić!

Chcesz zredukować masę ciała? Poprawić wygląd swojej sylwetki? Coś zaokrąglić, coś zmniejszyć? Wspólna praca z trenerem personalnym doprowadzi Cię do pożądanych efektów szybciej i… przyjemniej. Dlaczego? Bo Twój trener osobisty w studiu Nowa Forma Poznań najpierw przeprowadzi z Tobą wywiad – jaki rodzaj ćwiczeń lubisz, a jaki wręcz zniechęca Cię do pracy? Czy są jakieś przeciwwskazania zdrowotne, które trzeba będzie uwzględnić w programie treningowym? Z przygotowanym specjalnie dla Ciebie planem treningowym razem z Twoim trenerem będziecie śledzić postępy, a przede wszystkim… zmiany, jakie zachodzić będą w Twoim ciele!

Marzysz o kondycji, która pozwoli Ci aktywnie odkrywać świat? Nie przyjdzie sama, ale treningi personalne pozwolą Ci ją wypracować!

Czasem wystarczy moment: widzisz kogoś, kto tańczy, widzisz jedno zdjęcie z via ferraty albo z Biegu Katorżnika. Też tak chcesz, ale z różnych powodów czujesz, że Twoje ciało absolutnie nie jest na to gotowe? Po pierwsze: świetnie, że to czujesz! Słuchanie swojego ciała to pierwszy krok w dobrą stronę. Forsowanie i zmuszanie nie przyzwyczajonego jeszcze do wysiłku organizmu może prowadzić w najlepszym razie do zniechęcenia lub kontuzji, w najgorszym.. no cóż, sport to zdrowie, ale sport z głową! Dlatego trener personalny w Nowej Formie w Poznaniu pomoże Ci bezpiecznie wyjść ze sportowego marazmu i przygotować Twoje ciało na piękno tych wszystkich aktywności, za którymi teraz tęsknisz.

Boisz się, że nie dasz rady? Boisz się kompromitacji? Wiemy, że mówienie “niepotrzebnie” nic tu nie pomoże.

Dlatego wiedz, że to jest właśnie zaleta treningu personalnego: na sali treningowej jesteś tylko Ty i Twój trener osobisty – opiekun, który nie ocenia, tylko współdzieli z Tobą zadanie i pracę. Nikomu nic nie musisz udowadniać – działamy razem!

Co Cię spotka na pierwszych zajęciach?

Tak się składa, że na pierwszej konsultacji samego treningu będzie najmniej. Mimo to zabierz ze sobą wygodne, sportowe ubranie, buty na zmianę, i – jeśli chcesz – przybory kąpielowe i ręcznik. Dlaczego? Trener personalny na samym początku musi przeprowadzić z Tobą wywiad – i słowny, i… ruchowy. Przygotuj się na pytania o Twój stan zdrowia, przebyte choroby lub kontuzje, ewentualne przeciwwskazania medyczne. Trenerzy Nowej Formy dbają o bezpieczeństwo ciał swoich podopiecznych, dlatego mogą skierować Cię nie tylko do gabinetu obok – czyli do fizjoterapeuty, ale też do osteopaty. Ten wywiad, połączony z kilkoma prostymi ćwiczeniami, w trakcie których trener personalny będzie miał okazję zobaczyć, na co stać Twoje ciało, da obraz fundamentów, na których budowany będzie Twój indywidualny plan treningowy. Ten sam, który rozpoczniecie już na kolejnym spotkaniu!

Cennik

Trening Przygotowania Motorycznego

Trening Przygotowania Motorycznego

Pojedyńczy trening

200 zł

Konsultacja + plan treningowy

450 zł

Pakiety:

 

4 treningi

600* / 680 zł

8 treningów

1150* / 1250 zł

12 treningów

1560* / 1650 zł

Pakiety DUO (przyjdź na zajęcia z towarzyszem):

250 zł

4 treningi

800* / 850 zł

8 treningów

1440* / 1500 zł

12 treningów

2040* / 2100 zł

Info

Kontakt

Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Zadzwoń do nas: +48 663 748 414
Napisz do nas: biuro@nowa-forma.pl
Nowa Forma
Studio Treningu Personalnego
ul. Krasińskiego 3/1, Poznań
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 6:30-21:00
sobota: 8:00-12:00